Villa ve Rezidans Çözümleri

Aydınlatma
Evinizdeki aydınlatma sistemlerini KNX teknolojisi ile kontrol ederek kendinize daha konforlu bir yaşam sunabilir, aynı zamanda gereksiz kablo maliyetlerinden kurtulabilirsiniz.

Perde/Panjur
Perde, panjur veya jaluzi kontrolünü bırakın KNX sistemi yapsın. Dilerseniz gün ışığı, rüzgar ve yağmur şiddetine göre otomatik olarak açılıp kapansın, dilerseniz tek tuş ile perde/panjur pozisyonları dilediğiniz seviyeye gelsin. Üstün KNX teknolojisi sayesinde zamanınız size kalsın.

İklimlendirme
Tüm ısıtma ve soğutma sistemleri ile mükemmel bir entegrasyon sağlayan KNX akıllı bina teknolojisi sayesinde evinizde hem konforlu bir iklimlendirme  sağlayacak hem de tasarruf etmiş olacaksınız.

Multimedya
Onlarca elektronik cihazın kumanda karmaşasından uzak ve kolay bir şekilde, arzu ettiğiniz film/müzik arşivine her an evin her yerinden tek dokunuşla ulaşmak istemez misiniz?

Senaryo
Eve girişte veya evden çıkışta daha önceden belirlemiş olduğunuz senaryoları tek bir dokunuşla başlatabilirsiniz. Tek dokunuşla odanızı bir anda sinema salonuna çevirebilir, uykuya dalmadan önce tüm aydınlatma, priz, perde/panjur ve iklimlendirme sistemlerinizi güvenli moda alabilirsiniz.

Zamanlayıcı
“Timer” özelliği sayesinde bahçe sulaması, bahçe aydınlatması gibi belirli zamanlarda gerçekleşmesini istediğiniz senaryoları haftanın istediğiniz gün ve saatinde devreye girecek veya çıkacak şekilde programlayabilirsiniz.

Merkezi Kontrol
Farklı fonksiyonlara sahip onlarca sistemin kontrolünü tek bir merkezden kolayca sağlayabilirsiniz. Görüntülü interkomu, ışığı, perdeleri, ısıtma/soğutma sistemlerini ve mutimedya cihazlarını daire içerisinde bulunan dokunmatik ekran yardımıyla kolayca kontrol edebilir, denetleyebilirsiniz.

Uzaktan Erişim
KNX bina teknolojilerini sonuna kadar yaşamak, kontrolü tamamen elinde bulundurmak güzel birşey. Akıllı telefon veya tabletiniz ile aydınlatma, priz, perde, panjur, iklimlendirme, sulama, güvenlik kamerası, enerji izleme gibi tüm sistemleri basit bir şekilde kontrol edebilir ve denetleyebilirsiniz.

Konvansiyonel Anahtar Priz
Estetik ve zarif tasarımı, zengin malzeme ve renk seçeneği ile her ambiyansa uygun anahtar, priz ve çerçeveler, odalarınıza mimari açıdan bambaşka bir boyut kazandıracak.

İnterkom
Kapınıza gelen misafirlerinizle kolay iletişim sağlayabileceğiniz, şık tasarımları ve dayanıklılıkları ile öne çıkan ürünlerimizi daha detaylı incelemek ve yakından görmek için bizi arayabilirsiniz.

Güvenlik
Evinizdeki olası kötü senaryoların önüne geçmek için çeşitli sistem ve yazılımları devreye sokarak kendinize daha huzurlu ve güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz.

Ses Sistemleri
Odanızın büyüklüğüne, kaplamalarına, eşyalarınızın yerleşimine ve dinlenecek müzik türüne göre uygun ses sistemlerini gelin birlikte seçelim.

Merkezi Süpürge
Merkezi süpürge sistemi sayesinde, daha sağlıklı, daha hijyenik ve daha konforlu bir temizlik artık mümkün.