Otel Çözümleri

KNX Otomasyon Sistemi
Odalarda bulunan aydınlatma, perde, panjur ve iklimlendirme sistemlerini tek bir merkez üzerinden kontrol ederek, konuklarınızın ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz.

İklimlendirme
Konuklarınıza dört mevsim aynı konforu sunmak ve gereksiz enerji kaybını önlemek için size önereceğimiz iklimlendirme sistemi otomasyon çözümlerini dilerseniz gelin birlikte inceleyelim.

Senaryo
Konuklarınız otele giriş yaptıkları sırada “check-in” senaryosu devreye girerek, oda için ideal sıcaklık derecesi, aydınlatma, perde-panjur seviyesi, müzik vb. senaryolar anında belirlemiş olduğunuz ayarlara getirilebilir.

DND/MUR
Konuklarınız oda içinde bulunan “Rahatsız Etmeyin” ya da “Odamı Temizleyin” butonuna bastığında bildirimler anlık olarak DND/MUR ünitesine ve merkezi sunucıya iletilir.

Akıllı Odalar
Sistem odanın boş veya dolu olduğunu anlayarak konuklarınıza konfor, sizlere tasarruf sağlar.

Merkezi Kontrol
Farklı fonksiyonlara sahip onlarca sistemin kontrolünü tek bir merkezden kolayca sağlayabilirsiniz. Ağ üzerinden merkezi sunucu yazılımını ve odalara yönelik senaryoları programlayabilir, bu sayede konuklarınıza daha konforlu bir hizmet sunabilirsiniz.

Uzaktan Erişim
Akıllı telefon veya tabletiniz ile aydınlatma, priz, perde, panjur, iklimlendirme, sulama, güvenlik kamerası, enerji izleme gibi tüm sistemleri basit bir şekilde kontrol edebilir ve denetleyebilirsiniz.

Merkezi Süpürge
Merkezi süpürge sistemi sayesinde, daha sağlıklı, daha hijyenik ve daha konforlu bir temizlik artık mümkün.

Geçiş Kontrol ve PDKS Sistemleri
Personel Devam Kontrol Sistemi ile personelin işe giriş-çıkış zamanlarını kayıt altında tutabilir, bu kayıtlarla personelin devam durumunu, vardiya zamanlarını ve şirket içindeki belirli alanlara erişim izinlerini program üzerinden takip edebilirsiniz.

Özel Tasarım Ürünler
Estetik ve zarif tasarımı, zengin malzeme ve renk seçeneği ile her ambiyansa uygun anahtar, priz ve çerçeveler, odalarınıza mimari açıdan bambaşka bir boyut kazandıracak.