İşletme ve Bakım

Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu
İşletme sahibine ait olan YG tesislerinin işletme sorumluluğunu üstlenmek, mevcut YG tesislerini denetlemek, tesislerin hali hazır durumda işletme yönünden kusur ve eksiklerinin bulunup bulunmadığını belirlemek ve durumu işletme sahibine rapor etmek şeklinde özetlenebilir. Belirlenen işletme personelinin eğitimini yaptırmak, kesinti, arıza ve benzeri konularda enerji sağlayan kuruluş ile gerekli ilişkileri sürdürmek, tesislerin mevcut teçhizatının durumunu izlemek ve periyodik bakımlarının işletme personeli tarafından yapılmasını sağlamak yine bu hizmet kapsamında yer almaktadır.

Enerji Yönetimi
Enerji tasarrufu, binalarda yaşam standardı ve hizmet kalitesinin, endüstriyel işletmelerde ise üretim kalitesi ve miktarının düşüşüne yol açmadan, birim hizmet veya ürün miktarı başına enerji tüketiminin azaltılmasıdır. Tesislerde enerji maliyetleri, işletme giderlerinin önemli bir kısmını oluşturarak, ürünün veya hizmetin birim maliyetini, kurumun karlılığını ve rekabet gücünü büyük ölçüde etkiler. Dolayısı ile enerji yönetimi yapmak günümüz koşullarında kaçınılmaz olmaktadır.
İyi bir enerji yönetimi ile %15 – %40 oranları arasında enerji tasarrufu sağlanabilir. Enerji yönetimi, herhangi bir kısıtlama yapmadan, yani gerekli olan 3 ışıktan 1′ini söndürerek değil akıllı mühendislik çözümleri uygulayarak enerjinin en verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktır.
Bu sayede ürün/hizmet/metrekare başına düşen enerji giderleri azaltılmış, aynı enerji ile daha çok üretim yapılarak kar oranı artırılmış olur. Firmamız konusunda uzman mühendis kadrosu ile detaylı analizler yaparak tesislerde enerji tüketim durumlarını incelemekte, verimliliği artırmak için siz değerli müşterilerine projeler sunmaktadır.

Satış Sonrası Destek
Etre Mühendislik olarak satış öncesinde benimsediğimiz ilgili ve kaliteli hizmet anlayışını, satış sonrasında da sürdürmeyi hedefliyoruz. Ürün teslimi, montajı, kullanımının gösterilmesi, bakım onarım ve yedek parça sağlanması hususunda elimizden gelen hassasiyeti gösteriyor, müşterilerimizden gelen talep veya sorular olduğunda bunlara en kısa sürede geri dönüş sağlayarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.