İş Merkezi ve Ofis Çözümleri

Aydınlatma
İş merkezi ve ofisinizde bulunan  aydınlatma sistemlerini KNX teknolojisi ile kontrol ederek daha fazla konfor ve tasarruf sağlayabilir, aynı zamanda gereksiz kablo maliyetlerinden de kurtulabilirsiniz.

Perde/Panjur
Perde, panjur veya jaluzi kontrolünü bırakın KNX sistemi yapsın. Dilerseniz gün ışığı, rüzgar ve yağmur şiddetine göre otomatik olarak açılıp kapansın, dilerseniz tek tuş ile perde/panjur pozisyonları dilediğiniz seviyeye gelsin. Üstün KNX teknolojisi sayesinde zamanınız size kalsın.

İklimlendirme
Tüm ısıtma ve soğutma sistemleri ile mükemmel bir entegrasyon sağlayan KNX akıllı bina teknolojisi sayesinde iş merkezi ve ofisinizde hem konforlu bir iklimlendirme  sağlayacak hem de tasarruf etmiş olacaksınız.

Multimedya
Onlarca elektronik cihazın kumanda karmaşasından uzak ve kolay bir şekilde, arzu ettiğiniz film/müzik arşivine her an evin her yerinden tek dokunuşla ulaşmak istemez misiniz?

Senaryo
İş yerine girişte veya iş yerinden çıkışta daha önceden belirlemiş olduğunuz senaryoları tek bir dokunuşla başlatabilirsiniz. Tek dokunuşla odanızı bir anda toplantı salonuna çevirebilir, tüm aydınlatma, projeksiyon cihazı, perde iklimlendirme gibi sistemleri daha önce belirlediğiniz ayarlara getirebilirsiniz.

Zamanlayıcı
“Timer” özelliği sayesinde peyzaj ve dış cephe aydınlatması, genel aydınlatma, iklimlendirme  gibi belirli zamanlarda gerçekleşmesini istediğiniz senaryolarI haftanın istediğiniz gün ve saatinde devreye girecek veya çıkacak şekilde programlayabilirsiniz.

Merkezi Kontrol
Farklı fonksiyonlara sahip onlarca sistemin kontrolünü tek bir merkezden kolayca sağlayabilirsiniz. Aydınlatma, perde, panjur, iklimlendirme ve multimedya sistemlerini ofis içerisinde bulunan dokunmatik ekran yardımıyla kolayca kontrol edebilir, denetleyebilirsiniz.

Uzaktan Erişim
KNX bina teknolojilerini sonuna kadar yaşamak, kontrolü tamamen elinde bulundurmak güzel birşey. Akıllı telefon veya tabletiniz ile aydınlatma, priz, perde, panjur, iklimlendirme,  güvenlik kamerası, enerji izleme gibi tüm sistemleri basit bir şekilde kontrol edebilir ve denetleyebilirsiniz.

Geçiş Kontrol ve PDKS Sistemleri
İş merkezi veya ofisinizde olası kötü senaryoların önüne geçmek için çeşitli sistem ve yazılımları devreye sokarak kendinize daha huzurlu ve güvenli bir ortam oluşturabilir, Personel Devam Kontrol Sistemi ile personelin işe giriş-çıkış zamanlarını kayıt altında tutabilirsiniz.

Turnike Sistemleri
Geniş ürün yelpazesi, uygun fiyat ve üstün kalitesi ile taleplerinizi fazlasıyla karşılayacak turnike sistemlerimizi yakından görmek için bizi arayabilirsiniz.